Mama je číslo 1

Autor: Miriama Roziaková | 20.6.2012 o 21:50 | Karma článku: 9,44 | Prečítané:  839x

Koľko hanby mám v sebe kvôli odsúvaniu mamy na vedľajšiu koľaj? Nespočetne veľa...Dnes, keď som si skutočne uvedomila, kto je mama, prišlo mi ľúto, že som nejakého človeka dokázala nad ňu povýšiť.

Áno, lebo jedine ona mala so mnou trpezlivosť vždy. Nikdy nedokázala povedať, že nemá čas alebo sa jej nechce počúvať moje sťažovanie. Jedine mama stojí pri mne v každej chvíli, či už keď som šťastná, alebo na dne. Povie si svoj názor, aj keď sa mi mnohokrát nepáči, ale len mama povie všetko úprimne, mama sa na nič nehrá. Nikdy by mi nechcela zle. Nenosí masku na tvári, neskrýva svoju pravú tvár...Lebo je to jediná osoba na svete, ktorej láska je nekonečná a nesmrtelná. Zvykla som sa smiať mamičkárom, ale posledné 2-3 týždne mám pocit, že sa stávam mamičkárom aj ja. Chodím za maminou, objímam ju, dávam jej pusu...To sú veci, ktoré niektoré deti alebo teda väčšina z nich robí bežne, no ja som od malička bola zvlástna. Akoby som sa hanbila prísť za ňou a uštedriť jej bozk na líce. Ale to nie je hanba. Dnes to už viem. Keď mi ľudia hovorili o tom, že mama bude vždy na prvom mieste, smiala som sa, hádala som sa s nimi, že to nie je pravda. No mali pravdu, hádala som sa zbytočne. Nikto ma nevie rozosmiať lepšie ako moja mama, nikto mi nedokáže poskytnúť lepšie útočisko, keď sa cítim smutná, ako mama. Človek vyznáva kadejaké hodnoty, ľudia sú materialisti, mamonári, ale aj títo ludia by mali vedieť, že nič im nenahradí lásku, ktorú im dáva mama. Chcem len povedať, že svoju mamu veľmi ľúbim...Je mojou jednotkou, mrzí ma, že doteraz bola druhá, ale dnes dostala svoje čestné prvé miesto, ktoré jej malo patriť už veľmi dávno. Nič nie je krajšie ako úsmev mamy...úprimný, láskavý a nenahraditeľný. Jej náruč je najbezpečnejším miestom vo vesmíre.

Idem za ňou, za maminou, poďakovať jej, lebo zase raz pri mne stojí, hreší ma a povzbudzuje. Lebo len ona ma bude milovať od počatia až do večnosti. Ak ste si aj vy vašu mamu dostatočne nevedeli doceniť, tak to urobte, kým nie je neskoro. Tú osobu vám nenahradí nikto, nikdy nikto!!! :-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

V jadre Únie už sme, je na Ficovi, čo ďalej

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?